За стійкість бізнесу: Генерального директора Метінвесту визнано одним із найвищих менеджерів України.

Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков зайняв почесне друге місце у списку 50 найкращих керівників українських компаній, згідно з версією журналу "ТОП-100. Рейтинги найбільших". Крім того, він отримав спеціальну нагороду в категорії "Лідер незламного бізнесу".

Цю інформацію надає прес-служба компанії.

50 найкращих CEO України визначало експертне журі та редколегія журналу. Їх оцінювали за досвідом у галузі, антикризовими навичками, впровадженням інновацій, лідерським потенціалом і здатністю управляти змінами.

Очолив список найкращих CEO корпорації "Біосфера" Андрій Здесенко. У трійці лідерів також опинився генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

Комплексна війна стала найбільшим викликом для українського підприємництва. У наш час існування та прогрес бізнесу залежать не тільки від фінансової стабільності, але й від здатності до адаптації та відданості лідерів компаній.

З початку широкомасштабної агресії "Метінвест" змушений був приймати непрості оперативні рішення.

Підприємства в Маріуполі та Авдіївці призупинили свою діяльність, а блокування портів призвело до руйнування логістичних маршрутів. Це вимагало термінового переосмислення всіх операційних процесів.

Дивіться також: "Метінвест" Ріната Ахметова здійснив підвищення зарплат для своїх співробітників на рівні до 20%.

"Метінвест" оперативно адаптував виробничі процеси до умов війни, зробив основним каналом перевезень залізницю, а також порти Румунії та Польщі. Після відкриття морського коридору з одеських портів почали використовувати і цю можливість.

На даний момент, незважаючи на труднощі, компанія утримує позицію провідного експортера. За результатами 2024 року, загальний обсяг експорту та реалізації залізорудної сировини перевищив 12 мільйонів тонн.

"Ми повноцінно повернулися до програми підвищення операційної ефективності. Наприклад, переналаштували бізнес-процеси на використання власної сировини. І за більшістю показників - а саме технічних, технологічних і виробничих - ми повернулися до найкращих результатів 2020-2021 років. Ми значно знизили собівартість продукції, і попри падіння цін у 2024-му за перше півріччя наш результат перевищив показник першого півріччя 2023-го", - каже Риженков.

Сьогодні активи компанії у Кривому Розі, Запоріжжі та Кам'янському продовжують працювати. У 2024 році виробництво Групи Метінвест збільшилося одразу в кількох категоріях: залізної руди - на 42%, чавуну - на 3%, а сталі - на 4%.

Читайте також: "Метінвест" Ріната Ахметова потрапив до числа найкращих роботодавців в Україні.

За три роки війни компанія спрямувала понад 8,4 млрд грн на допомогу Україні, з яких 4,4 млрд грн пішли на підтримку захисників у межах проєкту Сталевий Фронт. Серед основних напрямів: забезпечення армії обладнанням, амуніцією і технікою, розвиток тактичної медицини та створення ліній оборони.

Компанія "Метінвест" також активно вносить свій вклад у наповнення державного бюджету. У 2024 році вона сплатила близько 20 мільярдів гривень податків, завдяки чому стала одним із провідних платників податків в Україні та важливою економічною підтримкою для держави в умовах війни.

Нагадуємо, що компанію "Метінвест", засновану Рінатом Ахметовим, було включено до списку найбільших інвесторів України. Щороку вона інвестує приблизно 12 мільярдів гривень у різні інвестиційні проекти в країні. Крім того, "Метінвест" розробила плани відновлення промисловості після війни на суму 8 мільярдів євро, і реалізація цих ініціатив розпочнеться одразу після здобуття перемоги.

Інші публікації

У тренді

novanews

При передруку матеріалів, активне посилання на джерело є обов'язковим.

© Інтернет-видання новин Одеси | novanews.com.ua. All Rights Reserved.