Справа Гринкевичів: учасники процесу закінчують вивчення документів.

Учасники справи Гринкевичів завершують ознайомлення з документами кримінального процесу.

Цю інформацію озвучила радниця з комунікацій Державного бюро розслідувань Тетяна Сап'ян, повідомляє Цензор.НЕТ, посилаючись на Укрінформ.

"Щодо львівського підприємця, який був затриманий під час спроби підкупу, його син також потрапив під розшук і був затриманий співробітниками ДБР. Наразі обидва перебувають у слідчому ізоляторі. Як мені стало відомо, процес ознайомлення з матеріалами кримінальної справи вже близький до завершення, після чого обвинувальний акт буде передано до суду," - повідомила вона.

Справи родини Гринкевичів

Згідно з попередніми даними, компанії, що належать львівському бізнесмену Ігорю Гринкевичу, протягом 2023 року уклали з Міністерством оборони угоди на постачання літнього одягу та білизни для Збройних сил України на суму 1,5 мільярда гривень. При цьому, не менше 17 контрактів було скасовано.

29 грудня з'явилася інформація, що львівський підприємець, який є одним із ключових постачальників для Міністерства оборони, намагався дати хабар у розмірі 500 тисяч доларів керівнику Головного слідчого управління ДБР. Також стало відомо, що у Міністерства оборони залишився лише один активний контракт із компанією Гринкевича, що забезпечує харчування військових на території Миколаївської та Херсонської областей.

22 січня 2023 року о 6:50 ранку в Одесі під час спроби виїхати за межі країни правоохоронці затримали Романа Гринкевича. Увечері Печерський районний суд Києва обрав Гринкевичу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 17 березня з альтернативою у вигляді застави розміром понад 500 мільйонів гривень.

12 лютого Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про накладення арешту на нерухомість і транспортні засоби, що належать Ігорю Гринкевичу, а також його родичам — дружині, сину та тещі, двом спільникам і їх підконтрольним компаніям. Крім того, був ініційований арешт майна колишньої нареченої Романа Гринкевича, який підозрюється у шахрайстві, пов’язаному із постачанням одягу для Збройних сил України, Софії Морозюк. В арешт потрапили дві квартири в Києві, одна в Харкові та земельна ділянка.

22 лютого Київський апеляційний суд відхилив скаргу адвокатів Ігоря Гринкевича на рішення Печерського райсуду. Згідно з ним, фігуранта відправили під варту з можливістю внесення понад 429 млн грн застави.

17 березня Роману Гринкевичу продовжили дію запобіжного заходу, зменшивши суму застави до 469 мільйонів гривень.

Крім того, Цензор.НЕТ повідомив, що під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора було завершено досудове розслідування щодо п'яти членів злочинного угруповання, які завдали Міністерству оборони України збитків на понад мільярд гривень у процесі закупівлі неякісного одягу для Збройних Сил.

Інші публікації

У тренді

novanews

При передруку матеріалів, активне посилання на джерело є обов'язковим.

© Інтернет-видання новин Одеси | novanews.com.ua. All Rights Reserved.