У Одеській області поліцейська наїхала на семирічну дівчинку. Мати постраждалої повідомила, що після цього її чоловіка мобілізували. ФОТОрепортаж.

Керівництво поліції Одеської області розпочало внутрішнє розслідування у зв'язку з дорожньо-транспортною пригодою, в якій була залучена працівниця Білгород-Дністровського районного відділу поліції. Інцидент стався 29 квітня в Татарбунарах, коли поліцейський автомобіль наїхав на 7-річну дівчинку, яка переходила дорогу по пішохідному переходу.

Виявлено, що поліцейська наїхала на 7-річну дівчинку з місцевості, коли вона переходила проїжджу частину на пішохідному переході.

У поліції стверджують, що дитина дістала незначні садна. Її оглянули медики та відпустили додому.

Поліцейську перевірили на алкогольне сп'яніння, і результати показали, що вона була абсолютно твереза. Проте на неї були складені адміністративні протоколи за двома правопорушеннями: за порушення правил дорожнього руху (ст. 124 КУпАП) та за відсутність страхового поліса (ч. 1 ст. 126 КУпАП).

Правоохоронні органи повідомили, що жінка може отримати штраф або ж позбутися водійських прав на строк від півроку до року. У зв'язку з проведенням службового розслідування, поліцейського тимчасово відсторонили від виконання своїх обов'язків.

Які слова промовила мама дівчинки?

Тетяна Коновалюк, мати дитини, яка постраждала, поділилася у Facebook інформацією про те, що поліцейська не зупинилася після наїзду, оскільки не усвідомила, що стала учасницею ДТП, оскільки відволіклася на телефон. Викликав поліцію батько постраждалої, який став свідком інциденту.

"Таким чином, мій чоловік, Олександр Сухоліта, також став свідком цієї дорожньо-транспортної події, оскільки дитина була з ним. Він в цей момент стояв на узбіччі біля пішохідного переходу і спостерігав, як дівчинка перетинає дорогу, прямувавши до батька. Коли вона вже пройшла половину шляху, на його очах автомобіль збив її та протягнув 11 метрів до наступного переходу," - зазначила вона.

Чоловік не був об'єктом розслідування з боку ТЦК.

Вона зазначила, що наступного дня її чоловіка запросили до районного відділу поліції для ознайомлення з ходом справи, але насправді його відвезли до Територіального центру комплектування.

"Чоловіка викликали до поліції як свідка, але виявилося, що це, скоріше, спроба помсти. Ми вирушили туди разом, він зайшов у приміщення, але невдовзі його відвезли до ТЦК, хоча раніше він не був у розшуку. Там він пройшов військово-лікарську комісію, але лікарі вказали, що потрібні додаткові обстеження. Мій чоловік страждає на гіпертонію, і вночі в ТЦК його тиск різко підвищився, що призвело до гіпертонічного кризу. Лікарі швидкої допомоги попередили працівників ТЦК, що якщо вони вирішать взяти на себе відповідальність, то не можуть забрати його, але чоловікові терміново потрібно було потрапити до лікарні", - пізніше розповіла Тетяна в коментарі для ТСН.

За словами жінки, перед інцидентом її чоловік не був внесений до списків розшуку в ТЦК, але після аварії отримав такий статус.

"У нас три дитини, але одна дитина -- під опікою. Чоловік в розшуку не перебував, в додатку Резерв + зазначалось, що він є на обліку. Ми це перевіряли майже щодня. В розшуку він з'явився з 30 квітня, після того, як сталась ДТП", - розповіла журналістам вона.

У той же час представники поліції підкреслили, що коментарі щодо мобілізації можуть надавати виключно військові. Проте, якщо буде виявлено порушення мобілізаційних норм, правоохоронці мають можливість направити особу до територіального центру комплектування.

Інші публікації

У тренді

novanews

При передруку матеріалів, активне посилання на джерело є обов'язковим.

© Інтернет-видання новин Одеси | novanews.com.ua. All Rights Reserved.