Ворог використав більше 300 безпілотників та понад 30 ракет вночі. Десять регіонів зазнали шкоди, - повідомив Зеленський. Дивіться ВІДЕО та ФОТОрепортаж.
Сьогодні, 19 липня, вночі наші військові з різних підрозділів успішно відбили чергову атаку з боку Росії. Проти наших міст було використано більше 300 ударних дронів та понад 30 ракет різних класів.
Про це повідомив у телеграм-каналі президент України Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.
Він зазначив, що наразі триває знищення об'єктів, і в небі все ще перебувають безпілотники.
Також Зеленський інформує, що тривають рятувальні роботи після атаки. Постраждали Донецька, Кіровоградська, Дніпровська, Сумська, Херсонська, Волинська, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Житомирська області.
У Сумах зазнала ушкоджень критична інфраструктура, внаслідок чого кілька тисяч сімей залишилися без електрики. Комбіновані удари були зафіксовані в Шостці. В Одесі постраждав житловий будинок, в результаті чого шість осіб, включаючи дитину, отримали поранення. На жаль, одна людина загинула, і мої щирі співчуття родичам і близьким. Ракетні та дронові атаки також торкнулися Павлограда, де було пошкоджено житлові будинки та важливу інфраструктуру. У всіх постраждалих районах працюють служби, які надають допомогу та відновлюють наслідки атак, підкреслює президент.
"Вдячний всім лідерам, які усвідомлюють важливість швидкого виконання наших угод. Спільне виробництво озброєння, інвестиції в українське виробництво дронів, зокрема дронів-перехоплювачів, постачання систем протиповітряної оборони та ракет до них, а також можливість їхнього виробництва в Україні — все це рятує життя і є критично необхідним для нашої країни вже сьогодні," - зазначив він.