Вимкнення електропостачання 20 лютого - оновлений графік від ДТЕК - актуальні новини України.

У п'ятницю, 20 лютого, у більшості регіонів України застосовуватимуться відключення світла. Для деяких споживачів зберігаються екстрені відключення через наслідки російських масованих атак.

Графіки відключення світла 20 лютого застосовуватимуться у більшості регіонів України. Про це попередила пресслужба "Укрнерего".

За даними компанії, впродовж всієї доби будуть застосовуватись погодинні графіки відключення світла та графіки обмеження потужності для побутових та промислових споживачів відповідно. "Укренерго" наголошує, що тривалість періодів без електропостачання може змінюватись. За тим, як оновлюються графіки відключення світла, варто слідкувати на офіційних сайтах обленерго.

Розклад відключень електроенергії 20 лютого в Київській області.

На офіційній веб-сторінці компанії ДТЕК "Київській регіональні електромережі" розміщено повідомлення про те, що погодинні графіки відключення електроенергії будуть застосовуватися лише в окремих частинах регіону. У деяких мережах Бориспільського району тривають екстрені відключення. Актуальні дані про графік ДТЕК можна знайти за вказаним посиланням.

Розклад вимкнень електрики в Києві на 20 лютого.

У столиці триває режим індивідуальних відключень електроенергії. Зокрема, у Дарницькому та Дніпровському районах, де немає централізованого опалення, світло можуть вимикати тільки з 8:00 до 11:00 та з 18:00 до 21:00. Додаткову інформацію про індивідуальний графік відключень електроенергії ДТЕК для інших районів Києва можна знайти за вказаним посиланням.

Розклад вимкнення електроенергії 20 лютого в Дніпропетровській області.

На території усієї області завтра діятимуть стабілізаційні графіки відключення світла. Актуальний графік ДТЕК можна подивитися за посиланням.

Графіки відключення світла 20 лютого в Одеській області

Ситуація в енергетичній сфері регіону залишається складною. Унаслідок обстрілів з боку росії, клієнти Київського району Одеси тимчасово залишаються без електроенергії. За інформацією ДТЕК "Одеські електромережі", аварійні випадки були частково зафіксовані в Одеському, Білгород-Дністровському, Болградському та Ізмаїльському районах області. Погодинні графіки відключень світла діють лише в Одеській області, тоді як в Одесі та деяких інших районних центрах відбуваються екстрені відключення. Актуальний графік можна переглянути за посиланням на сайт ДТЕК.

Нагадуємо, що напередодні колишній керівник "Укренерго" висловив ймовірність посилення графіків відключень електрики в Україні. Володимир Кудрицький зазначив, що в літній період домашні споживачі можуть зіткнутися з більш суворими обмеженнями, якщо Збройні сили Російської Федерації продовжать атаки на енергетичні об'єкти.

У YASNO роз'яснили причини, чому українці почали витрачати більше на електроенергію, незважаючи на часті відключення електрики.

Інші публікації

У тренді

novanews

При передруку матеріалів, активне посилання на джерело є обов'язковим.

© Інтернет-видання новин Одеси | novanews.com.ua. All Rights Reserved.