У Києві лунають сильні вибухи, оскільки Росія здійснює ракетні атаки.

У ніч з середи на четвер, 12 лютого, війська Росії здійснили атаки на столицю, використовуючи балістичні ракети.

Згідно з інформацією Київської міської військової адміністрації та Повітряних сил ЗСУ, столиця піддалася атаці з використанням балістичних ракет, які були запущені з Брянська та Таганрога.

"Ворог атакує столицю балістичними ракетами! Будьте в укриттях!" - йдеться у дописі в Telegram у начальника Київської міської військової адміністрації Тимура Ткаченка.

Згідно з інформацією з пабліків, після сповіщення про загрозу в місті пролунала низка сильних вибухів.

Нагадаємо, що в ніч на четвер, 12 лютого, Росія провела масштабну атаку дронів на Одесу та її околиці. В обласному центрі було зафіксовано руйнування житлових будівель. Також постраждав бізнес-центр. За попередніми даними, одна особа отримала травми.

Останні новини від Корреспондент.net у Telegram і WhatsApp. Приєднуйтесь до наших каналів за посиланнями: https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp.

Інші публікації

У тренді

novanews

При передруку матеріалів, активне посилання на джерело є обов'язковим.

© Інтернет-видання новин Одеси | novanews.com.ua. All Rights Reserved.