Більше ніж 324 мільйони доларів витратила Російська Федерація на масштабну атаку на Україну 3 лютого, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони.

Російська сторона вклала більше 300 мільйонів доларів США у масштабну атаку на Україну, що відбулася в ніч з 2 на 3 лютого.

Цю інформацію озвучила пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони, повідомляє Цензор.НЕТ.

Подробиці

"Загальна сума витрат на використане озброєння склала 324,8 мільйона доларів США, що перевищує попередню вартість на понад 190 мільйонів доларів у порівнянні з масованим обстрілом 20 січня," - зазначається в повідомленні.

У ГУР зазначили, що на ці кошти цілий рік міг би жити єврейський автономний округ РФ із населенням близько 144 тисяч осіб або ж місто Калуга з населенням понад 320 тисяч. Також ця сума співставна з піврічним бюджетом Костромської області.

Безрезультатні витрати грошей.

Відомості розвідки свідчать, що 79,2% ресурсів було використано неефективно, в той час як українська система протиповітряної оборони знищила 450 повітряних об'єктів.

Атака РФ на Україну 3 лютого

Згідно з інформацією, в результаті нічної атаки Росії на Київ постраждали троє осіб. У столиці зазнали ушкоджень житлові будинки, дитячий садок, автозаправна станція та адміністративна споруда.

* Харків також перебував під ударами РФ: через атаку на ТЕЦ без тепла залишаться сотні будинків.

* Окрім того, ворог атакував теплоелектростанції ДТЕК: суттєво постраждало обладнання.

У Дарницькому та Дніпровському районах більшість будинків залишаються без опалення, і 1170 багатоповерхових споруд не отримують тепла.

Ворожі сили також завдали удару по Вінниччині, внаслідок чого зафіксовано попадання у об'єкти важливої інфраструктури.

У деяких районах лівого берега Києва введені термінові відключення електроенергії.

Крім того, Російська Федерація здійснила напад на Одещину, і критично важлива інфраструктура функціонує за рахунок генераторів.

Шмигаль розповів, що Росія здійснила атаки на вісім регіонів, зокрема під обстріл потрапили теплоелектроцентралі та теплоелектростанції, які забезпечували опалення для Києва, Харкова та Дніпра.

Інші публікації

У тренді

novanews

При передруку матеріалів, активне посилання на джерело є обов'язковим.

© Інтернет-видання новин Одеси | novanews.com.ua. All Rights Reserved.