Погода в Одеській області: 5 районів залишилися без електрики через обриви та пошкодження ліній. ВІДЕО.
В ніч на 31 січня в Одеській області спостерігалися важкі погодні умови, які стали причиною обривів електропроводів та ушкодження мережевих елементів через накопичення льоду.
Цю інформацію передає Цензор.НЕТ, посилаючись на пресслужбу компанії ДТЕК.
Яка нині обстановка з електропостачанням у даному регіоні?
За інформацією станом на ранок 31 січня, без електрики залишаються споживачі в Подільському, Березівському, Роздільнянському, Білгород-Дністровському та Одеському районах. В Одесі електропостачання надається виключно для об'єктів критичної інфраструктури.
"Фахівці нашої команди працювали всю ніч і наразі продовжують перевіряти лінії та ремонтувати устаткування, щоб якомога швидше відновити електропостачання в домівках. Просимо вас з розумінням віднестись до ситуації — роботи тривають," — зазначили в ДТЕК.
Знеструмлення через негоду
За даними Міненерго, станом на 30 січня через негоду без електропостачання залишалося понад 270 населених пунктів в Одеській, Вінницькій, Київській, Чернігівській та Сумській областях. Бригади обленерго працюють над відновленням пошкоджених ліній у цілодобовому режимі, зокрема в складних умовах.