Наша влада захоплена корупційними схемами та брудними фінансами.
Writer: Nikky Selvin
Українське суспільство після грандіозного корупційного скандалу з плівками Міндіча досі перебуває у шоці.
Все те, що обговорювалося в Україні на кухнях, раптово втілилося в життя. І варто висловити щиру вдячність детективам НАБУ та слідчим САП за їхню сміливість у викритті істини.
Лише абсолютно неосвічена особа або представник партії "Слуга народу" може ігнорувати очевидне: якщо найближчі соратники Верховного Головнокомандувача, такі як Міндіч і Єрмак, займалися крадіжками, це свідчить про те, що він не міг не бути в курсі, і, ймовірно, на 100% сам брав участь у цих процесах або ж навіть керував ними.
Ось що відбувається, друзі!
Ті, хто найбільше закликав нас жертвувати собою заради батьківщини, насправді користуються трагедією, стражданнями та кров'ю українців для власної вигоди.
Це справді так.
Мета безжальної та цинічної наживи визначає дії репресивних органів цієї жорстокої влади – ТЦК, поліції, СБУ, судів, прокурорів. Вся ця армія переслідувачів перетворила Україну на величезний концентраційний табір, де в'язнів, замість газових камер, відправляють на фронт, щоб вони гинули.
Однак і в цій ситуації командири вживають алкоголь, отримують хабарі, щоб не посилати військових на загибель у небезпечні зони, а гроші, які мали б дістатися загиблим, просто привласнюють.
Чи за це стояли ми на Майдані? Це результат Революції Гідності?
Корупція за часів Януковича, нехай і в деякій мірі обмежена, трансформувалася на руйнівну та криваву Корупцію справжньої величини під керівництвом Зеленського.
У цьому корупційному механізмі задіяні всі, включаючи керівників регіонів - Синєгубова з Харкова, Кіма з Миколаєва, Лисака, який раніше очолював Дніпропетровську область, а тепер Одеську, та інших.
Губернатор Запорізької області Іван Федоров, який до недавнього часу, поки Андрій Єрмак залишав свою посаду на чолі офісу Президента, систематично доставляв туди готівку у валізах, вважався одним з ключових посадовців, залучених до процесу відмивання коштів.
Фінансові ресурси для нього надавав Ростислав Шурма, що обіймав посаду першого заступника Єрмака. Улітку 2025 року детективи НАБУ проводили обшуки в Німеччині, пов'язані з його діяльністю.
Підземні школи стали фундаментом для злочинних схем і обману.
Іноземні інвестори вливали капітал, тоді як Федоров намагався створити ілюзію активної роботи.
Принаймні 60% виділених коштів надходили безпосередньо до Федорова, Єрмака та керівника Запорізької обласної поліції Артема Киська, який перераховував ці фінанси своєму начальству в Київ.
Щоб замаскувати крадіжку, довірені особи Федорова, за відома Єрмака, в Мелітополі зв'язалися з окупаційним командуванням і передали координати будівель підземних шкіл, позначивши їх як цілі ЗСУ. У відповідь російські війська завдали артилерійських ударів, внаслідок чого все було знищено, і контроль за витратами став неможливим.
Досить вражаюче, чи не так?
Тепер після відставки Андрія Єрмака над Федоровим нависли великі хмари, і він активно проситься послом України в Стокгольм.
Ще Федоров залучив понад 1 мільярд гривень від місцевих громад на підтримку ЗСУ, з яких лише 1,2 мільйона дійшли до військових. Інші кошти були перевезені до Києва в валізах.
Український народ не бажає гинути за цих кровососів. Це визнає влада.
Тарас Чмут, керівник фонду "Повернись живим":
На фронті виникла стратегічна криза. Оборонні сили втрачають свої позиції, відступаючи, і не видно шляхів для покращення ситуації. Спочатку під загрозою опиняються батальйонні сектора, а згодом можуть почати розпадатися цілі бригади, що призведе до загального колапсу. У найгіршому випадку ця криза може завершитися втратою державності, в іншому сценарії — фронт може переміститися до Дніпра. Найбільшим дефіцитом на фронті є людські ресурси.
Влада планує значно посилити свою репресивну діяльність, прагнучи остаточно знищити українські корені.
Народний депутат з партії "Слуга народу", що входить до комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони, Федір Веніславський:
Чому в нас виникають труднощі з мобілізацією та СЗЧ? На жаль, правоохоронна і судова системи не завжди адекватно реагують на існуючі в державі загрози. Необхідно розробити таке законодавче регулювання, яке забезпечить значні негативні наслідки для ухилянтів, які не виконують свої конституційні обов'язки.
Якщо людина самовільно залишила військову частину, або не з'явилася в ТЦК, то для неї мають наступати певні негативні наслідки, які ускладнюють її життя: [заборона] керування автомобілем, блокування рахунків. Коли людина не виконує свій конституційний обов'язок, таких простих механізмів реагування не існує. Тому над цим ми працюємо...."
Отже, в нашому концтаборі влада планує так тісно затягнути петлю на шиї українця, що тому стане неможливо дихати.
Кожен з нас приречений на загибель, аби ця влада мала можливість безмежно обкрадати і збагачуватись.
Наші діти та онуки також повинні понести відповідальність за це.
Війна перетворилася для уряду на інструмент, який дозволяє не лише отримувати прибуток, а й забезпечувати власне виживання.
Тому важливо докладати всіх зусиль, аби уникнути служби на передовій.
Нас не відправляють воювати заради України; ми стаємо солдатами на користь вілл у Монако та рахунків у закордонних банках жорстокої мафії, що контролює країну.