Електропостачання в Рівненській області відновлено, проте введено аварійні відключення.
Енергетичні служби успішно відновили електропостачання в Рівненській області після агресивного нападу.
Цю інформацію оприлюднив у своєму телеграм-каналі голова Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль, повідомляє Цензор.НЕТ.
Впроваджено екстрені відключення електропостачання.
Однак, через напружену ситуацію в енергетичній системі, країні доводиться терміново ввести графіки годинних відключень електроенергії.
З 12:00 до 16:00 не буде світла у підчерг 1.1, 1.2, 2.1, 2.2. Графіки щодо інших підчерг зараз складають.
Нагадаємо, в Міненерго раніше повідомляли, що через атаку РФ було майже повністю знеструмлено Рівненщину, Тернопільщину та Хмельниччину.
Які обставини цьому передували?
* Раніше Цензор.НЕТ інформував, що РФ запустила крилаті ракети "Калібр" із Чорного моря та масово атакує Україну дронами.
* Через ворожу атаку у низці областей застосовані екстрені відключення світла.
Інформували про те, що противник завдав удару по Рівненській області, внаслідок чого постраждав житловий багатоквартирний будинок.
Крім того, на Житомирщині було завдано удару з боку російських військ, внаслідок чого постраждали двоє дітей, а також зазнали пошкоджень житлові будинки та підприємства.
У Київській області внаслідок нападу Росії загинула жінка, а також було зафіксовано руйнування в двох районах регіону.
В Одеській області зафіксовані пошкодження інфраструктури та перебої в електропостачанні внаслідок атаки Російської Федерації.
Крім того, російські війська завдали удару по енергетичному об'єкту у Львівській області.
У Києві зафіксовано ракетний удар з боку Росії. Внаслідок атаки постраждали четверо осіб, серед них є дитина, а також було завдано шкоди одному з житлових будинків.