У квітні 2024 року в Україні затримали зрадника, який, працюючи на "швидкій", координував російські удари по Одещині. Чоловіка засудили та кинули за грати. Фото.

В Україні засудили медпрацівника, який працював на окупантів, коригуючи ракетно-дронові удари по Одещині. 40-річний колишній фельдшер, завербований у квітні 2024 року, отримав 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомили в Службі безпеки України та Офісі генерального прокурора. Встановлено , що чоловік, працюючи на "швидкій", збирав координати для ударів по одному з портових міст Одещини.

Зрадник опинився під увагою ФСБ завдяки своїм антиукраїнським висловлюванням у Телеграм-каналах. Після того, як його вербували, він почав передавати окупантам інформацію про місцезнаходження військових об'єктів, включно з морською охороною, прикордонниками та особовим складом Збройних сил України.

Зрадник, щоб приховати свої злочинні дії, стежив за можливими місцями розташування Сил оборони під час їхніх виїздів на виклики за номером 103.

Працівники Служби безпеки України вчасно виявили агента, зафіксували його протиправну діяльність та затримали влітку 2024 року. Під час проведення обшуку у нього був вилучений мобільний телефон, який містив докази його співпраці з ворогом.

Зловмисник був визнаний винним за частиною 2 статті 111 Кримінального кодексу України (державна зрада в умовах воєнного стану).

Як повідомляв OBOZ.UA, раніше СБУ затримала агентів ФСБ, які, за даними слідства, готували координати для ракетно-дронових ударів РФ по Київщині та Рівненщині. Їм обом загрожує довічне ув'язнення з конфіскацією майна.

Служба безпеки України виявила двох осіб, які співпрацювали з агресором під час окупації Херсона. Ці колаборанти були задіяні в одному з пенітенціарних закладів міста, де утримувалися незаконно затримані українці.

Інші публікації

У тренді

novanews

При передруку матеріалів, активне посилання на джерело є обов'язковим.

© Інтернет-видання новин Одеси | novanews.com.ua. All Rights Reserved.