Україна має намір придбати в США додаткові системи протиповітряної оборони, заявив Зеленський.

Пусковий агрегат зенітної ракетної системи Patriot PAC-3.

Володимир Зеленський оголосив, що Україна не лише звертається з проханнями, а й готова інвестувати в придбання додаткових систем протиповітряної оборони у США.

Цю інформацію він озвучив у своєму вечірньому відео.

"Ми обговорювали це з Президентом США, з Президентом Трампом: Україна не лише звертається за допомогою - ми готові інвестувати в необхідні додаткові системи. Справжня потужна зброя - це єдине, що може забезпечити безпеку нашого життя, враховуючи наявність такого сусіда, як Росія", - підкреслив президент.

Він зазначив, що протиповітряна оборона є головним пріоритетом, і Україна сподівається на підтримку своїх партнерів.

"Наша основна мета - забезпечення протиповітряної оборони, додаткові системи ППО і ракети до них. Це необхідно для захисту людських життів та наших міст. Ми сподіваємося на підтримку партнерів - потрібні системи вже існують у світі, і необхідне політичне рішення, щоб ці системи могли ефективно діяти в Україні: у Дніпрі, Кривому Розі, Нікополі, Харкові, Сумах, Чернігові, Миколаєві, Одесі та багатьох інших містах і громадах", - зазначив Зеленський.

Контекст. Як повідомлялося раніше на сайті Mind, президент Зеленський дав указ уряду виділити ще 540 млн грн на розвиток систем радіоелектронної боротьби.

Інші публікації

У тренді

novanews

При передруку матеріалів, активне посилання на джерело є обов'язковим.

© Інтернет-видання новин Одеси | novanews.com.ua. All Rights Reserved.