Атака Росії на стадіон "Чорноморець": число постраждалих досягло двох осіб.
Унаслідок російського удару по стадіону "Чорноморець" в Одесі постраждали дві людини. Пошкоджено дах, скління та трибуни, поруч загорілася суха трава, пожежу ліквідовано.
Внаслідок атаки російських військ на стадіон "Чорноморець" в Одесі, число постраждалих збільшилося до двох осіб, повідомляє УНН, посилаючись на дані Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Внаслідок атаки Росії на стадіон "Чорноморець" отримали поранення дві особи.
На стадіоні "Чорноморець" проводять оцінку завданих збитків та розраховують обсяги відновлювальних робіт після атаки рф. 07.08.26, 19:27 * 640 переглядів
Через обстріл зруйновані дах, скління та трибуни. Поруч загорілася суха трава.
Рятувальники швидко впоралися з вогнем.
З'явилися перші зображення після нападу на стадіон "Чорноморець", у зв'язку з чим матч УПЛ, який мав відбутися завтра, було перенесено. 07.08.26, 17:32 * 1790 переглядів
Нагадуємо
Внаслідок російського удару пошкоджено футбольний стадіон "Чорноморець" в центрі Одеси, постраждала одна людина.