У Києві прогримів вибух у житловому будинку: одна особа загинула.

У Києві, в Святошинському районі, стався вибух у квартирі в багатоповерховому будинку. Внаслідок інциденту є одна жертва та кілька поранених. Про це інформує пресслужба поліції столиці 8 жовтня.

Сьогодні близько 18:30 правоохоронці отримали повідомлення про інцидент. За попередніми даними, в одній з квартир в багатоповерховому будинку стався вибух, внаслідок якого загинула одна людина, а ще одна отримала травми.

На місці інциденту перебувають слідчо-оперативна група, експерти-вибухотехніки та інші спеціалізовані служби. Всі деталі події наразі досліджуються.

Нагадаємо, що 15 вересня в Одесі, в районі Хаджибей, стався вибух гранати в одній з квартир, внаслідок якого загинув чоловік.

Палій спричинив вибух у квартирі: нові подробиці інциденту в Києві.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Інші публікації

У тренді

novanews

При передруку матеріалів, активне посилання на джерело є обов'язковим.

© Інтернет-видання новин Одеси | novanews.com.ua. All Rights Reserved.