Тиха кібервійна з потужним ударом по російському авіасервісу: хакери вивели з ладу всі сервери "Аерофлоту" - "Новини часу: підсумковий випуск".
Головні події дня - у зручному вигляді!
* Тиха кібернетична війна завдала потужного удару по російській авіаційній системі. Хакери вивели з ладу всі сервери компанії "Аерофлот", завдавши збитків на десятки мільйонів доларів.
* Терпець увірвався! Трамп більше не хоче говорити з путіним. А 50-денний ультиматум - стрімко скорочується.
Ядерні боєприпаси наближаються до кордонів Росії. Сполучені Штати вперше з 2008 року переміщують своє найсильніше озброєння на британські військові бази.
* Три "Кинджали" виявилися втраченими під час масштабної повітряної атаки. Це основні підсумки операції. Проте є також інформація про збиття та влучання. Дивіться репортажі "5 каналу" з Києва та Кропивницького.
* Погода внесла свої корективи: дощі та підтоплення стали реальністю. Грози, сильні зливи і шквальний вітер охопили різні регіони України. На Одещині вже зафіксовані жертви. У Києві вулиці Борщагівки нагадують безперервні водні артерії.
Дивіться "Час новин: підсумки" 17 липня о 21:00 на "5 каналі".