"Важка ніч для всієї України": Зеленський прокоментував масштабний атакуючий удар з боку Росії.
Він закликає міжнародну спільноту посилити тиск на Росію після здійснення комбінованого нападу та активізувати санкційний режим.
Деталі
...Зараз у Києві знешкоджують частини російських ракет та дронів. На місцях влучань і падінь уламків -- усюди, де потрібно, -- тривають рятувальні роботи й працюють екстрені служби. Вночі в місті було багато пожеж та вибухів. Знову постраждали житлові будинки, автомобілі, підприємства. Є, на жаль, поранені, -- написав Президент у своєму телеграм-каналі
Непроста ніч для України: 250 ударних дронів, серед яких переважна більшість – іранські "шахеди", а також 14 балістичних ракет. Пошкоджені регіони включають Одещину, Вінниччину, Сумщину, Харківщину, Донеччину, Київщину та Дніпровщину. В усіх цих місцях постраждали цивільні, є загиблі. Мої щирі співчуття родинам та близьким, – зазначив він.
З кожним новим обстрілом стає очевидним, що затягування війни має свої корені в Москві. Україна неодноразово зверталася з пропозиціями про припинення вогню – як загального, так і в повітряному просторі. Всі ці ініціативи були проігноровані. Тому є необхідність посилити тиск на Росію, аби досягти реальних результатів і запустити ефективний дипломатичний процес. Ми сподіваємося на нові санкційні заходи з боку США, Європи та наших партнерів. Лише додаткові обмеження на ключові сектори російської економіки можуть змусити Москву зупинити вогонь. Вдячний кожному, хто надає допомогу і підтримку, – зазначив Зеленський.