"Шахед" вразив потяг поблизу Коростеня? Версію перевіряють.

Поблизу Коростеня сталася надзвичайна ситуація на залізниці. За попередніми даними, вантажний потяг зійшов з рейок, а невдовзі через "негабаритний" вантаж на сусідній колії локомотивна бригада пасажирського потяга №45/46, що курсує між Харковом та Ужгородом, була змушена терміново зупинити свій склад. Внаслідок цього з рейок зійшов локомотив пасажирського потяга, і в даний час причини даного інциденту встановлюються.

Серед пасажирів поїзда не зафіксовано жодних травм. Проте одна з пасажирок отримала поріз від скла, але медичну допомогу їй надали на місці події. Натомість локомотивна бригада вантажного поїзда постраждала: машиніст і його асистент були госпіталізовані, а їхні колеги залишилися поруч із ними.

Подія вже вплинула на графік руху поїздів. Поїзд №45/46 буде курсувати із значними затримками: його перенаправили на сусідню станцію, і він слідуватиме об'їзним маршрутом. Крім того, очікується, що ряд наступних рейсів також зазнає змін, їх перенаправляють через Шепетівку, Козятин і Фастів. Прогнозують затримки, які можуть сягати трьох годин.

Через Фастів, а не Коростень, курсують наступні потяги: №1/123 з Харкова до Івано-Франківська та Ворохти; №44/50 з Івано-Франківська до Черкас; №92 з Львова до Києва; №30 з Ужгорода до Києва; №8/150 з Чернівців до Києва; №52 з Перемишля до Києва; №68/20 з Варшави та Холма до Києва; а також №108 з Солотвина до Києва. Потяг №98 Ковель-Київ, як виняток, проходитиме через Житомир, де затримка буде дещо меншою, як зазначено.

На вокзалі Шепетівка організували пересадку на приміський шатл в напрямку Коростеня, а також у зворотному напрямку. На пошкодженій ділянці активно ведуться роботи з відновлення руху та прискорення поїздів, які змушені об'їжджати проблемну територію. Вже розпочато відновлювальні роботи, на місці працюють спеціалісти та ремонтні потяги. Також разом з правоохоронними органами проводиться розслідування обставин інциденту.

Одночасно повідомляється, що вантажний потяг зазнав ушкоджень в результаті вибуху, який, ймовірно, був викликаний безпілотником типу Shahed. Деталі щодо причин наразі ще уточнюються.

В Одеській області стався інцидент після російської агресії, внаслідок чого постраждав міст поблизу селища Маяки. Це призвело до тимчасового закриття маршруту Кишинів-Одеса та зупинки руху на трасі Одеса-Рені. Як зазначив Сергій Флеш, вночі міст у Маяках зазнав удару від десяти "Шахедів". Протягом дня, за його інформацією, було зафіксовано ще до п'яти атак на цей об'єкт.

Інші публікації

У тренді

novanews

При передруку матеріалів, активне посилання на джерело є обов'язковим.

© Інтернет-видання новин Одеси | novanews.com.ua. All Rights Reserved.