Глава держави висловив вдячність рятувальникам, які працювали над усуненням наслідків російських атак на південних територіях України – Офіційний сайт Президента України.

Президент Володимир Зеленський вшанував рятувальників, які активно діяли під час ліквідації наслідків недавніх обстрілів Росії на півдні України. Цю інформацію Глава держави озвучив у своєму вечірньому зверненні.

"Відновлювальні роботи тривають безперервно в усіх необхідних місцях. Це часто є героїчним зусиллям наших ремонтних команд, енергетичних фахівців, комунальних служб та ДСНС України, особливо в регіонах, що знаходяться поблизу кордону з Росією та в зоні бойових дій", - підкреслив Володимир Зеленський.

Президент відзначив працівників Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області, серед яких: командир відділення 9-ї державної пожежно-рятувальної частини Руслан Бобко, старший водій цієї ж частини Олександр Семенов, пожежник-рятувальник Юрій Афанасьєв з 9-ї частини, Андрій Мандзюк, пожежник-рятувальник 22-ї частини, старший пожежник-рятувальник Сергій Морозов і його колега Віталій Бурлак з 6-ї частини, начальник 1-ї державної пожежно-рятувальної частини Віталій Грицак, водій 7-ї частини Сергій Лєпший, начальник караулу 7-ї частини Євген Бєльченко та старший пожежник-рятувальник Олексій Маломан.

В Одеській області рятувальники успішно справилися з пожежами, які стали наслідком російських дронових атак на енергетичні об'єкти, склади, адміністративні будівлі та автомобільні сервісні станції. Крім того, 12 грудня співробітники ДСНС ліквідували вогонь, що спалахнув на поромі після ракетного обстрілу та дронової атаки на територію Чорноморського рибного порту.

Глава держави висловив вдячність співробітникам Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Миколаївській області. Серед нагороджених - командир відділення 5-ї державної пожежно-рятувальної частини Володимир Крицький, пожежник-рятувальник з тієї ж частини Владислав Вознюк, начальник караулу 26-ї державної пожежно-рятувальної частини Дмитро Зарванський, командир відділення 26-ї частини Андрій Кравченко, а також пожежник-рятувальник 19-ї частини Олександр Бабій.

У Миколаївській області пожежники успішно приборкали вогонь, що спалахнув через ракетні обстріли та атаки безпілотників на об'єкти енергетичної інфраструктури, приватні житлові будинки та склади.

"Дякую вам і вашим колегам! Кожен наш регіон, кожне місто, кожна громада мають розраховувати на повну ефективність екстрених служб, енергетичних компаній, кожної установи влади. Уряд України повинен допомагати максимально, і ресурси під це забезпечуємо, зокрема нашою роботою з партнерами", - сказав Володимир Зеленський.

Інші публікації

У тренді

novanews

При передруку матеріалів, активне посилання на джерело є обов'язковим.

© Інтернет-видання новин Одеси | novanews.com.ua. All Rights Reserved.