Підсумки на 6 липня: Секретний перелік та атаки на населені пункти.
Засоби масової інформації повідомили про "конфіденційний запит" України на постачання німецької зброї; Російські військові здійснили атаки на кілька українських міст. Кореспондент.net підсумовує основні події, що відбулися вчора.
Медіа розкрили інформацію про "конфіденційний запит" України щодо постачання озброєння з Німеччини.
Україна надіслала Німеччині значний запит на військову допомогу, в якому йдеться про постачання систем протиповітряної оборони, відповідних боєприпасів, інженерної техніки та іншого необхідного обладнання для Збройних сил України, згідно з інформацією від ЗМІ. Як зазначає видання, Україна передала Німеччині перелік техніки та боєприпасів, які потрібні ЗСУ. Джерела серед військових та політичних кол circles підтвердили, що такий перелік дійсно існує. Проте офіційні представники Німеччини поки що не підтвердили факту існування цього списку, вартість якого оцінюється у мільярди євро.
Збройні сили Російської Федерації здійснили масштабні удари по портовій інфраструктурі Миколаєва, повідомляє обласна військова адміністрація.
У ніч на 6 липня російські війська здійснили масштабний удар дронами по портовій інфраструктурі Миколаєва. Атака призвела до пошкодження складів та електропостачання, проте жертв серед людей не зафіксовано.
Окупаційні сили здійснили напад на рятувальні команди в Харкові та Херсоні.
Росіяни завдали повторних ударів по рятувальниках у Харкові та Херсоні під час ліквідації ними наслідків ворожих обстрілів. Зазначається, що вночі окупанти вдарили по Харкову за допомогою БПЛА. Після прибуття рятувальників на місце пожежі, росіяни завдали повторного удару. Аналогічна ситуація трапилася вранці у Херсоні. Особовий склад не постраждав, вогнеборці вчасно спустилися в укриття. Однак, було пошкоджено пожежну автоцистерну. Згодом у ДСНС зауважили, що росіяни навіть не соромляться - відкрито публікують відео, як навмисно наводить дрони на рятувальників, що є воєнним злочином.
РФ атакувала Одесу, Київ та Харків
У ніч проти понеділка російські війська завдали ударів безпілотниками по Одесі, Києву та Харкову. У місті чули вибухи, соцмережі пишуть про пожежу. Згодом була атака на Київ, повідомлялося про пошкодження у двох районах. На світанку росіяни атакували Харків. У місті зафіксовано чотири влучання, у двох районах безпілотники влучили у багатоповерхівки.
Війська Росії завдали удару по території ТЦК в Кременчуці.
Росіяни вранці 6 липня завдали повітряного удару БпЛА по місту Кременчук Полтавської області, влучивши у будівлю Кременчуцького районного ТЦК та СП. Також зафіксовано влучання у житловий будинок поруч. Cеред військовослужбовців і працівників ТЦК та СП поранених і загиблих немає.
У Росії повідомили про знищення 120 безпілотників, що призвело до колапсу в аеропортах.
У РФ заявили, що у ніч на неділю нібито знешкоджено 120 українських безпілотників. Було скасовано частину рейсів в аеропортах. Через це в аеропортах виник колапс. Через небезпеку БПЛА в Шереметьєво скасували 174 рейси і затримали ще 47, через що в будівлі аеропорту зібралися натовпи. Припиняли роботу аеропорти і в інших містах. Зокрема у нижегородському аеропорту Стригіно понад добу діяв режим Килим. Пасажири ночували на підлозі в залі очікування.