У Львівській області військовослужбовець із СЗЧ зайшов до крамниці з гранатою - Новини bigmir)net

Спеціально навчені підрозділи в ході переговорів змогли переконати 45-річного військовослужбовця передати їм гранату разом із підривачем.

У Львівській області 45-річний мешканець одного із сіл прийшов у продуктовий магазин із гранатою. Ним виявився військовослужбовець, який самовільно залишив частину. Про це повідомила пресслужба поліції в середу, 8 жовтня.

Згідно з інформацією від поліції, 3 жовтня на номер 102 надійшов дзвінок, в якому йшлося про те, що в одному з сіл Львівського району місцевий житель приніс до продуктового магазину об'єкт, що нагадує гранату.

Спеціальні підрозділи під час переговорів змогли переконати 45-річного військовослужбовця, що має статус СЗЧ, залишити приміщення та передати їм гранату з підривачем. Боєприпас був конфіскований і направлений на експертну оцінку.

Чоловіка затримали правоохоронці. Йому повідомили про підозру. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Дивіться фото: На Львівщині військовий у СЗЧ прийшов з гранатою в магазин

Нагадаємо, в Одесі 58-річний чоловік посварився з групою людей, які шуміли під його вікнами, та кинув у них кілька страйкбольних гранат.

У Київській області правоохоронці повідомили про підозру чоловіку, який погрожував гранатою колишній дівчині.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Інші публікації

У тренді

novanews

При передруку матеріалів, активне посилання на джерело є обов'язковим.

© Інтернет-видання новин Одеси | novanews.com.ua. All Rights Reserved.