У Харківській області безпілотники Росії здійснили напад на навчальні заклади, внаслідок чого постраждала дитина.

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 5 населених пунктів області

У ніч на 12 жовтня, безпілотники з Росії здійснили атаки на два навчальні заклади та приватний будинок у Харківській області, внаслідок чого є постраждалі. Інформацію про це надала Державна служба з надзвичайних ситуацій.

У селі Бугаївка, розташованому на території Чугуївщини, виникла пожежа в приватному житловому будинку. На щастя, обійшлося без жертв і травм.

"У містечку Чугуїв та селищі Шевченкове Куп'янського району зазнали удару навчальні установи. В результаті виникли пожежі, внаслідок яких постраждало 5 осіб, серед них 1 дитина", - зазначено в повідомленні.

До ліквідації наслідків обстрілів залучались рятувальники та медики ДСНС, а також офіцери-рятувальники громад та вогнеборці місцевої пожежної команди.

Згідно з інформацією, наданою головою Харківської обласної військової адміністрації Олегом Синєгубовим, у місті Чугуїв постраждали жінки віком 59 і 78 років, а також чоловіки 54 і 69 років і 12-річна дівчинка.

За останню добу п'ять населених пунктів Харківської області стали мішенями для ворожих атак. Противник активно використовував різноманітні види озброєння, зокрема 7 безпілотників "Герань-2" та 2 fpv-дрони.

Знищено та пошкоджено елементи цивільної інфраструктури:

У Куп'янському районі зазнав ушкоджень освітній заклад у селищі Шевченкове.

* у Ізюмському районі пошкоджено екскаватор (с. Піски-Радьківські);

У Чугуївському районі зазнали ушкоджень приватний житловий будинок у селі Бугаївка, навчальний заклад, адміністративна будівля, багатоквартирний будинок, а також декілька автомобілів у місті Чугуїв.

За інформацією 5.ua, вчора на Чернігівщині безпілотники Російської Федерації здійснили напад на автомобіль "Чернігівобленерго", внаслідок чого є жертви та постраждалі.

Нагадуємо, що в результаті обстрілу Запоріжжя російськими військами загинула дитина, є постраждалі, а також зазнала ушкоджень інфраструктура міста.

Досліджуйте також: Нічний напад на Одещину призвів до руйнування енергетичної інфраструктури та житлових споруд.

Огляньте також:

Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина - і ви в курсі подій. Також стежте за нами у мережі WhatsApp. Для англомовної аудиторії маємо WhatsApp англійською.

Інші публікації

У тренді

novanews

При передруку матеріалів, активне посилання на джерело є обов'язковим.

© Інтернет-видання новин Одеси | novanews.com.ua. All Rights Reserved.