Очікуються істотні контрасти: синоптикина представила прогноз на четвер для України. Дивіться карту.

У четвер, 2 жовтня, в Україні прогнозується мінлива погода з помітними температурними відмінностями. На заході та півночі температура не перевищить +6...+10 °С, в той час як на сході країни може спостерігатися підвищення до +14...+18 °С.

Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко. За її словами, цього дня варто готуватися до значних температурних контрастів.

Прогнозування погодних умов в різних регіонах.

За інформацією Діденка, у центральних регіонах очікується помітна різниця в температурах. У Вінницькій та Кіровоградській областях прогнозують +7...+11 °С, у Черкаській - +9...+12 °С, на Полтавщині - +10...+15 °С, а в Дніпропетровській області - +11...+16 °С. На півдні температура буде варіюватися в межах +12...+16 °С.

На заході та півночі прогнозується температура в діапазоні від +6 до +10 °С, тоді як на сході можливе підвищення до +14...+18 °С. У південних областях, за словами синоптики, температура становитиме від +12°С до +16 °С.

Дощі можуть випасти тільки в північних регіонах. На інших територіях країни опадів не передбачається, хоча хмарність залишиться стійкою. Одеська область залишиться без опадів.

Погода в Києві 2 жовтня

У Києві 2 жовтня синоптик Діденко передбачає неприємну холодну та вологу погоду. Очікуються дощі, а температура коливатиметься близько +8 °С, тому мешканцям варто вдягатися тепло і бути готовими до вологих умов.

"2 жовтня в Києві прогнозують дощ та значне похолодання – температура лише +8 градусів. Рекомендується одягнутися майже зимово та підготуватися до вологих умов. Хоча доведеться трохи потерпіти від холоду, з часом в Києві почне поступово теплішати, а згодом це торкнеться і всієї України," – повідомила синоптикиня.

Після 5 жовтня поступово потеплішає. Найдовше холод збережеться у західних областях, тоді як схід та південь України залишатимуться відносно теплими - стовпчики термометрів підіймуться аж до +18...+20 °С.

Як повідомляв OBOZ.UA, в Одесі внаслідок потопу, що виник через рекордну зливу, загинула ціла родина із п'яти осіб, серед яких - дитина. Люди проживали на цокольному поверсі будинку й не змогли врятуватися.

Внаслідок інтенсивних дощів та сильного вітру 30 вересня в Одесі ситуація на вулицях стала критичною – вони нагадували річки, а деякі види транспорту припинили свою роботу. Вода затопила житлові будинки, паркінги, підземні переходи, магазини та автомобілі. За словами міського голови Геннадія Труханова, в цей день в Одесі випала кількамісячна норма опадів, що становило 1,5 місяця.

Комунальні служби діяли в посиленому режимі. У зв'язку з серйозними наслідками погоди, навчальні заклади перейшли на дистанційний формат, але чергові класи все ще функціонуватимуть, а в дитячих садках будуть організовані чергові групи.

Інші публікації

У тренді

novanews

При передруку матеріалів, активне посилання на джерело є обов'язковим.

© Інтернет-видання новин Одеси | novanews.com.ua. All Rights Reserved.