Аварія танкерів: нові викиди нафтопродуктів виявлено на узбережжі Анапи.
Вплив розливу нафти з російських танкерів.
Три тисячі тонн мазуту виявилися у водах Чорного моря внаслідок аварії, яка сталася 15 грудня, коли два російських танкери зіткнулися в Керченській протоці.
На узбережжі Анапи в РФ зафіксували нові викиди мазуту, повідомляє оперативний штаб Краснодарського краюРФ.
Викиди нафтопродуктів були виявлені на головному пляжі Анапи, а також уздовж узбережжя між курортним населеним пунктом Вітязево та станицею Благовіщенською.
Нові фрагменти мазуту були виявлені командами Абінського та Виселковського районів.
Три тисячі тонн мазуту виявилися в Чорному морі після аварії, що сталася 15 грудня, коли два російських танкери — "Волгонефть-212" і "Волгонефть-239" — потерпіли катастрофу в Керченській протоці. Вже майже три місяці тривають роботи з очищення вод та берегової лінії.
Раніше у ґрунті з узбережжя Анапи виявили надмірну концентрацію небезпечної хімічної речовини - бензапірену.
Російські танкери перевозили близько восьми тисяч тонн мазуту. Greenpeace попереджає, що розлив такого масштабу може стати однією з найбільших техногенних катастроф у Чорному морі. За фактом події порушено кримінальні справи.
Нагадаємо, після катастрофи мазут із танкерів прибило до берегів Краснодарського краю - пляжі почорніли від мазуту.
Згідно з попередніми даними, забруднення мазутом, яке виникло внаслідок інциденту з російськими танкерами у Керченській протоці, вже досягло берегів Одеської області.
Збитки від аварії танкерів у Керченській протоці сягнуть $14 млрд