Компанія «Молоко Вітчизни»

Молоко ВітчизниКомпанія «Молоко Вітчизни» - український виробник молока, який містить три молочних ферми в Сумській області.
Компанія «Молоко Вітчизни» - український виробник молока, який містить три молочних ферми в Сумській області. Кожна з них укомплектована сучасним обладнанням і спеціальним програмним забезпеченням, що дозволяє «Молоку Вітчизни» запропонувати Молоко екстра-классу всім своїм покупцям.

Історія компанії


Компанія «Молоко Вітчизни» працює на ринку не так давно. З 2015 по 2016 роки на територію ферм було завезено близько чотирьохсот голос племінних корів з кращих племзаводів України. Це дозволило збільшувати поголів'я і працювати для розвитку ферми.

У 2018 році поголів'я ферм поповнила сотня племінних корів голштинської породи, які були спеціально замовлені їх Чехії. Тварини, які виросли в ідеальних умовах утримання, забезпечують високі надої і дають молоко найвищої якості. На додаток до цього на фермах «Молока Вітчизни» впроваджувалися найсучасніші технології, інноваційні для українського ринку. Це дозволило розводити поголів'я ефективно і забезпечувати високу продуктивність ферми.

До 2019 року компанія розвинулася настільки, що змогла отримати статус племінного заводу в розведенні голштинської породи. У той же час не припинялася робота над поліпшенням умов утримання тварин. Вони відповідають найсуворішим міжнародним програмам, а також забезпечує кращу якість і найбільшу кількість молока, яке виробляє ферма.

У найближчі два роки «Молоко Вітчизни» планує продовжувати розширення і збільшити поголів'я великої рогатої худоби на півтори тисячі голів кращих порід.

Переваги «Молока Вітчизни»


На сьогодні компанія «Молоко Вітчизни» забезпечує значну частку ринку України високоякісним молоком, а також м'яса. Близько тисячі Бичків на рік йдуть на м'ясне виробництво, а надої молока перевищують 62 тонни щодня. Також компанія поставляє племінних нетелів для виробництва молока і займає виготовленням органічних добрив. Перероблені продукти життєдіяльності корів дозволяють отримати до двадцяти тисяч тонн добрива щорічно.

На сьогодні на фермах» Молока Вітчизни» знаходиться понад шість тисяч голів. Поєднання інноваційного підходу, сучасної техніки, спеціального ПЗ та щирої турботи про стан тварин дозволяє значно підняти якість продукції та запропонувати українцям найкраще молоко найвищого класу.
Прокомментировать