Спідниця-вишиванка у сучасному гардеробі

Спідниця-вишиванкаУкраїнські вишиванки сьогодні є модним трендом. Такий одяг можна зустріти не лише в нашій країні, але й за її межами. Відомі будинки моди, поважні люди віддають перевагу українському етнічному одягу.
Українські вишиванки сьогодні є модним трендом. Такий одяг можна зустріти не лише в нашій країні, але й за її межами. Відомі будинки моди, поважні люди віддають перевагу українському етнічному одягу. Популярними є не лише вишиті сорочки, але спідниця, сукня. На них можуть бути різні візерунки. Такий одяг є не тільки гарним, але і зручним, вишуканим і святковим. Замовити його можна UkrainArt, де є сучасна колекція товару.

Історія вишиванок


Такий одяг почав з'являтися ще за часів трипільської культури. На Черкащині археологи знайшли докази того, як чоловіки, жінки носили в давні часи одяг, схожий на національні українські костюми. Вишивками прикрашали образи скіфів, які проживали колись на території України.

У давні часи процес вишивання нагадував ритуал. До такої праці залучали жінок зі світлими думками, з позитивною енергетикою. Кожний візерунок був індивідуальним, особливим. Використовувалися різноманітні секрети створення орнаменту. Заборонялося відтворювати чужі візерунки на одязі. Зараз багато традицій забуто або втрачено, але вишиванки залишилися і до сьогоднішнього дня.

Збільшився інтерес до вишиванок за часів незалежної України. Зараз такий одяг можна зустріти не лише в спеціальних магазинах, народних ярмарках. Вишиті речі зустрічаються в гардеробі багатьох сучасних людей. Зараз клієнтам пропонується широкий вибір вишитих речей, серед яких особливе місце займають спідниці-вишиванки. Вони стали частиною сучасного та стильного образу. Спідницю зручно поєднувати з іншими елементами одягу. Можна підібрати стильну сорочку для неї.

Особливості спідниць-вишиванок


Будь-який одяг, у тому числі спідниця з вишивкою, є не тільки національним надбанням, але є символом чистоти, поваги до предків, добродушність. Це не тільки одяг, але справжній оберіг, тому кожна людина повинна мати в своєму гардеробі такі речі, де присутня вишивка. Вони мають деякі переваги:
  • висока якість пошиття;
  • стійкість до прання;
  • оригінальних;
  • зручність;
  • використання натуральних матеріалів під час пошиття.

Спідниця з вишивкою допоможе створити стильний образ, підкреслити свою жіночність. Популярністю користуються спідниці, де прикрашений подол. Варіанти візерунків різноманітні, оригінальні, цікаві. Відомі дизайнери пропонують колекції спідниць з вишивкою, для якої використовувалися дорогі нитки. Можно підібрати спідницю будь-якої довжини, дизайну.

Для пошиву спідниці використовують натуральні тканини. Для них підійдуть шовк, льон, бавовну. Можна вибрати традиційні, патріотичні, елегантні, сучасні спідниці.
Прокомментировать