Розведення раків

Розведення раківЗбільшення населення на планеті, з одночасним ростом добробуту широких верст населення, про стимулювало зростання попиту в різних галузях, в тому числі і досить несподіваних на перший погляд. Біотехнологічні компанії отримали широке поширення у світі.

Незважаючи на те, що їх на сьогоднішній день налічується більше 2500, це цифра досить умовна . Це пов'язано з тим, що в біотехнологічну групу можна потрапити за сумнівними і суб'єктивними показниками. Розведення раків є однією з промислових технологій, якою займаються біотехнологічні компанії. Перевага в цій сфері діяльності належить США. Розведення раків як бізнес даній країні приносить пристойний дохід , забезпечуючи роботою величезну кількість населення. Другий за списком у плані розведення та експорту раків йде Туреччина . Цей вид бізнесу, хоч і дуже вигідний, але досить трудомісткий і непростий.Розведення раків в домашніх умовах як бізнес

Існує два способи для реалізації даного бізнесу - заводське розведення раків або ж у ставку. Більш оптимальним у плані вигоди вважається другий спосіб, хоча для домашніх умов доцільні обидва.

Для розведення раків добре підійдуть як природні водойми фермерських або присадибних господарств, так і створені штучним способом, з кам'янистим або присипаним піском дном. Оптимальними для раків вважаються глинисті або піщані грунти, в яких присутній мул. Не менш важливим для раків є інтенсивність водообміну.

Особливу увагу варто приділити хімічним складом води та її температурі. Водойма не повинен замерзати в зимову пору, так як низька температура води не сприяє процесу росту і розвитку раків , а дозволяє їм впасти в сплячку до весни. Оптимальною для раків вважається температура 18 ° С, яку бажано підтримувати цілий рік.

Для нормального розвитку і зростання раків періодично необхідно проводити розподіл молодого і старшого потомства. Для таких випадків, як засіб для лову використовується невід .Що ще необхідно знати, займаючись розведенням раків?

Починати бізнес необхідно з придбання самок і самців раків і доставку їх у водойму. З огляду на те, що одна жіноча особина може відкласти до 100 яєць, можливо розрахувати необхідне племінне стадо. Надалі розведення можна проводити самостійно. Для культивування повноцінного стада необхідний термін 5 років.

З тієї причини , що раки істоти, яким властивий канібалізм, а квітні необхідно здійснювати вилов самок і пересаджувати їх в маткові ставки з чистою водою, яка має постійну температуру 21-22 ° С.

Термін вирощування раків близько двох років, за цей час вони досягають довжини 10-12 см і ваги в 40-70 грам. Хоча для продажу придатні цьоголітки , які також можуть принести непоганий дохід.Годування раків потрібно проводити регулярно. Не дивлячись на те, що вони всеїдні і здатні поїдати залишки риб і водних рослин, необхідно здійснювати підгодівлю.


 


Не дивлячись на активний попит на дану продукцію , в цій сфері конкуренція невелика . Тому відразу можуть з'явитися постійні та оптові , і роздрібні клієнти. Найчастіше ними є кафе і ресторани , які здатні забезпечити постійний дохід.

Розведення раків не вимагає великого капіталовкладення, але вийти на прибуток і позитивний результат можна тільки через кілька років, про інші прибуткові ідеї бізнесу тут.

Прокомментировать