В июле месяце ветераны, возможно, получат бесплатные услуги ЖКХ

В июле месяце ветераны, возможно, получат бесплатные услуги ЖКХВ. Янукович приказал все сделать наилучшим способом в ближайшее время.
Глава государства В.Янукович дал указ ввести стопроцентные льготы для тех, кто послужил отечеству с особыми заслугами.

Виктор Янукович поручил решить правительству данный вопрос о предоставлении ветеранам войны c особыми заслугами и получившим соответствующий самый высокий государственный отличий в период ВОВ льгот в полнейшем объеме на оплату жилищно-коммунальных услуг.

"Обеспечить решение вопроса по поводу предоставления Героям Социалистического Труда, удостоенным этого звания за труд в период ВОВ 1941-1945 г., а так же, членам семьи этого лица, которые живут вместе с ним, Героям СССР, лицам, награжденным 4-мя и более четырех медалей "За отвагу", полным кавалерам ордена Славы, согласно льгот, предустановленных пункта 7 статьи 16 закона Украины "О статусе ветеранов войны, гарантии их соц. защиты", в 100%-м объеме", - говорится в соответствующем указе президента Украины В.Януковича.
Срок указывается - июль 2013 г.
Прокомментировать
А коли в Україні розпочнуть шанувати борців за незалежність України? Коли в незалежній Україні припиниться НКВСсний, КДБешний та комуністичний терор проти борців за незалежність України? Ми відверто боролися за незалежність України, а ви, персональні пенсіонери СРСР, зрадники КПРС-СРСР, то яке ви маєте право користуватися превілеями у незалежній Україні у перевагу з її національними Героями? Це можливе лише тому, що горе-керівники Незалежної України є такими ж як і ви зрадниками КПРС-СРСР і галасом про турботу таких же як і вони зрадників КПРС-СРСР завуальовують вашу спільну зраду. Тобто, за ст. 58 КК 1927 року ви підлягаєте розстрілу за зневагу до Радянської влади, за що у 1937-38 роках НКВС СРСР, за рішенням членів Політбюро ЦК ВКП(б), знищило понад двадцять мільйонів людей. Лише в Житьмирі розстріляно 20 тисяч ворогів радвлади та комуністів, я ких ви зрадили та ще й пільги отримуєте:


ПОСТАНОВА (витяг)
М. Житомир 10.07.2011р
Помічник прокурора Житомирського району Житомирської області юрист 3 класу Кобернюк Сергій Володимирович, розглянувши матеріали перевірки за заявою Борківського В.В. з приводу вбивства 27.09.1937 року його дідуся Борковського Миколи Аристарховича, вчиненого за постановою Трійки УНКВД по Київській області від 11.09.1937 року на виконання наказу НКВС СРСР № 000477 від 30.07.1937 року виданого начальником НКВС СРСР Єжовим М.І. на виконання Рішення Політбюро ЦК ВКП(б) від 02.07.1937 року «Про антирадянських елементів», який, для втілення у життя, 31.07.1937 року був попередньо погоджений з членами Політбюро ЦК ВКП(б),-
Встановив:

....
Борковського М.А. реабілітовано під грифом «секретно», тому я прожив життя як член роду ворогів радвлади і комуністів з витікаючи ми звідси наслідками для моєї долі.

Це - єдина справа з доведення замовного вбивства дворян та інших чесних людей, які ненавиділи комуністів і їхню владу. Поряд зі спадковим титулованим дворянином герба Лебідь Борковським М.А. та його рідним братом - вбито та зарито біля Старого єврейського кладовища у Житомирі, за політичним замовленням Політбюро ЦК ВКП(б) майже 20 тисяч людей різних національностей: українці - 8622, поляки - 6802, німці - 2577, євреї - 469, росіяни - 319, чехи - 176, білоруси - 101 та до 10 людей з інших національностей. Тут має бути, і буде, Меморіал Голокосту націй.
  • starperrulitx

  • Группа: Посетители
  • 9 мая 2013 14:13
Хай! Блог просто отличный, буду рекомендовать всем знакомым!
  • Вика

  • Группа: Гости
  • 9 мая 2013 16:21
Янукович заботиться о тех, кого остались единицы. Про других заботиться не надо. Это тоже не честно.
Они обещают что-то сделать, увеличить пенсии. и все остается на месте. обещания как воздух. Вылетел и полетел дальше.